Atatürk Mah. Marmara San. Sit. C Blok No.2 Küçükçekmece / İstanbul

Whatsapp Hızlı İletişim
0554 994 3448

Çalışma Saatlerimiz
Pzt - Cmt 09:00 - 18:00

TEKLİF İSTEK FORMU

MENFEZ SİSTEMLERİ

0 212 494 47 47
info@sahper.com.tr

Menfez Sistemleri ; Panjur pencere kanatları sayesinde havanın içeriye rahat girmesini saglar. Arka kısmındaki örgülü alüminyum sayesinde haserelerin içeriye girmesini engeller. Yüzeysel montajlama ile pratik ve kullanıslıdır.


Banyo, WC ve havalandırma gereksinimi duyulan pencerelerde kullanmak için üretilmektedir. Her yüzeye kolayca yapıstırma özelligine sahip menfezler kullanımı oldukça kolaydır.


Bir mekana menfez sistemleri yaptırılacagı zaman mekan özellikleri dikkate alınarak, ona uygun boy ve özellikte sistemler yapılır ve uygulanır. Öncelikle uygulanacak mekanların hacimleri hesaplanır ve her hacme aktarılması gereken hava miktarı belirlenir. Hesaplanan hacme ve hava miktarına göre uygulanacak sistem sayısı ve tipi belirlenir. Belirlenen sistemler mekanda havayı homojen dagıtabilecek sekilde uygulanmalıdır.


Menfez, havalandırma sistemlerinin son unsuru olup, havalandırma bosluklarında kullanılan havanın toplanmasını saglayan elemanlardır. Istenilen renk ve sekilde bulunan veya yaptırılabilen menfezler, iç ve dıs cepheler olmak üzere her alanda kullanılmaktadır.


Tüm hakları firmamıza ait olup referans bölümündeki logolar ilgili şirketlere aittir.
© Copyright 2004 | 2021
Web Tasarim
Metelixiz.net Web Tasarım